SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
58 243 €
(1 324 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
44 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This is Studio, 1 Bathroom for Sale in Nova Mirage Condominium, offered 44 sq.m of living area, located on the 7th floor, comes full furnished, built ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 335dagen
Bijgewerkt: 335dagen

Plaatsen

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara