SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
489 778 €
(2 915 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
168 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak168 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experience luxurious living in this stunning high-floor condominium, boasting breathtaking sea views that promise unforgettable sunrises and sunsets. ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 335dagen
Bijgewerkt: 335dagen

Plaatsen

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara