SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
953 723 €
(4 395 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
217 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak217 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experiencing high-end relaxation at the Reflection Jomtien Beach Pattya. A beachfront luxurious condominium comes in a modern architectural design. Al...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 333dagen
Bijgewerkt: 333dagen

Plaatsen

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara