SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
431 371 €
(5 530 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
78 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak78 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxurious 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Condo for sale in Pratumnak area. Is Available in Foreigner Name Ownership, offering 78.98 Sqm of living area, locat...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 331dagen
Bijgewerkt: 331dagen

Plaatsen

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara