SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
236 987 €
(1 717 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
138 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak138 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Lovely modern 138 Sqm two bedroom three bathroom apartment located on the 8th floor of Pattaya City Resort Apartments South Pattaya. Large stylish uni...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 331dagen
Bijgewerkt: 331dagen

Plaatsen

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara