SUPA24
Overig
Overig
Overig
47 226 €
(1 968 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
24 m²
ซอยบงกช 8, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak24 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

24.43 Sqm Studio w/ City Views in City Center Residence Pattaya Condo For Sale - CCR23
Location: Soi Bong Koch 8, Central PattayaBedroom: StudioBathro...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 381dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ซอยบงกช 8, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co