SUPA24
Overig
Overig
Overig
155 776 €
(3 386 € / m²)
Verkoop
1
1
46 m²
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak46 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

46.92 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in The Riviera Jomtien Pattaya Condo For Sale - RJ43
Location: Jomtien 2nd Rd, Jomtien, Pattaya
Bedroom: 1

Ander
Leeftijd van het aanbod: 384dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co