SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
324 573 €
(3 864 € / m²)
Verkoop
2
1
84 m²
แขวงถนนเพชรบุรี

slaapkamer2
vlak84 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Project : Baan klang krung Siam Pathumwan
GPS : https://goo.gl/maps/gMZ54nKcsbqHDzxw6
Station : BTS-Ratchathewi
Listing ID : CX-75301
FOR SELL : 11...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 72dagen
Bijgewerkt: 72dagen

Plaatsen

แขวงถนนเพชรบุรี
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Connex Property