SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
164 974 €
(3 837 € / m²)
Verkoop
2
1
43 m²
ตรอกเกลือ, แขวงสี่พระยา

slaapkamer2
vlak43 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to Collezio Sathorn-Pipat, where luxury meets convenience in the heart of Bangkok's bustling Silom district. Our exclusive residence offers a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

ตรอกเกลือ, แขวงสี่พระยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate