SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht
Balkon; uitzicht
Keuken; tegelvloer, uitzicht
54 550 €
(1 818 € / m²)
Verkoop
2
1
30 m²
ถนนรัชดาภิเษก, แขวงดาวคะนอง

slaapkamer2
vlak30 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Project : U Delight @ Talat phlu Station
GPS : https://goo.gl/maps/FXYd1pPooFsAF9wE9
Station : BTS-Talat Phlu
Listing ID : CX-01903
FOR SELL : 2,00...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 71dagen
Bijgewerkt: 71dagen

Plaatsen

ถนนรัชดาภิเษก, แขวงดาวคะนอง
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Connex Property