SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 024 033 €
(3 103 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
330 m²
ถนนเลียบหาด

slaapkameratypical
vlak330 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This luxury 3 bedroom condo located close to Pranburi and around 25 mins south of Hua Hin is unique in that it has its own plunge pool and large pati...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

ถนนเลียบหาด
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate