SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
288 829 €
(1 605 € / m²)
Verkoop
3
2+
180 m²
ซอยนาจอมเทียน 18

slaapkamer3
vlak180 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Live on the beach in this beautiful three bedroom, three bath condo for sale in the Beach Villa Viphavadee. Spectacular sea views from the large balc...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

ซอยนาจอมเทียน 18
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate