SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
420 279 €
(3 233 € / m²)
Verkoop
2
2+
130 m²
ถนนสุขุมวิท

slaapkamer2
vlak130 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The condominium comprises of a single building, having 36 floors and includes 268 units.FacilitiesFacilities at Ocean Portofino include elevator, par...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ถนนสุขุมวิท
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate