SUPA24
Overig
Overig
Overig
265 200 €
(4 080 € / m²)
Verkoop
1
1
65 m²
Calle Jazmin, Torrox

slaapkamer1
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

WE SELL APARTMENTS AND PENTHOUSES WITH DOUBLE PARKING AND STORAGE ROOMS.

THE BUILDING FEATURES SWIMMING POOLS, A PETANQUE AND PADEL COURT, AND GARDEN...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 23dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Calle Jazmin, Torrox
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

INMOBILIARIA MIMI

INMOBILIARIA MIMI