SUPA24
Overig
Overig
Overig
169 900 €
(2 462 € / m²)
Verkoop
2
1
69 m²
Calle Gerona, Torrevieja

slaapkamer2
vlak69 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this charming apartment in Torrevieja La Mata, located just 250 meters from the sea, ideal for those seeking a high quality of life by the co...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 58dagen

Plaatsen

Calle Gerona, Torrevieja
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home