SUPA24
Overig
Overig
Overig
329 900 €
(2 704 € / m²)
Verkoop
3
2+
122 m²
Calle Moriones, Torrevieja

slaapkamer3
vlak122 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This 3 bedroom, 2 bathroom apartment located next to the Torrevieja bus station is a unique opportunity for those looking to live in the heart of the ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Calle Moriones, Torrevieja
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home