SUPA24
Overig
Overig
Overig
299 000 €
(2 718 € / m²)
Verkoop
3
2+
110 m²
Calle Ulpiano, Torrevieja

slaapkamer3
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Torrevieja Avda de la Libertad, 1st floor apartment in front of the new port shopping centre with unobstructed views and fully renovated, ideal for li...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Calle Ulpiano, Torrevieja
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home