Lijst met aanbiedingen
15
15
15
130 000 €
(4 063 € / m²)
Verkoop
1
1
32 m²
Calle Eneas, Torrevieja
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
32 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Apartment with Sea Views and Pool! 1 Bedroom, Terrace and Great Potential
Second floor apartment of 27 m² for sale, located in an urbanization with a...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Zwembad
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
D - Minder economisch
gebouwtype:
Ander
Apparatuur:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
82dagen
Bijgewerkt:
73dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Calle Eneas, Torrevieja
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.