SUPA24
Overig
Overig
Overig
149 950 €
(1 293 € / m²)
Verkoop
2
1
116 m²
Calle Rémora, Torre Pacheco

slaapkamer2
vlak116 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Bedrooms: 2, Bathrooms: 1, Apartment in Torre Pacheco, Murcia, Spain

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Calle Rémora, Torre Pacheco
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home