SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
698 000 €
(4 685 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
149 m²
CARRETERA Ma-11, Sóller

slaapkameratypical
vlak149 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

In the heart of the charming village of Sóller, on the picturesque Rua Sa Lluna, lies an apartment with soul, where Mallorcan charm blends seamlessly ...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

CARRETERA Ma-11, Sóller
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Jean François MONMARQUÉ