SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
990 000 €
(9 900 € / m²)
Verkoop
3
2+
100 m²
Carrer de Joaquim Espalter, Sitges

slaapkamer3
vlak100 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

This corner ground floor apartment forms part of a modern development completed in 2023 and offers a well-balanced combination of interior comfort and...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 24dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Carrer de Joaquim Espalter, Sitges
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Sitges