SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
780 000 €
(7 091 € / m²)
Verkoop
3
2+
110 m²
Rambla de Can Bell, Sant Cugat del Vallès

slaapkamer3
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Lucas Fox International Properties exclusively presents this fantastic apartment with an intelligent design and modern amenities, located in the prest...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteHouten vloerWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Rambla de Can Bell, Sant Cugat del Vallès
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Sant Cugat