SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
290 000 €
(3 718 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
78 m²
Calle Isla de Java, San Javier

slaapkameratypical
vlak78 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in the charming town of Santiago de la Ribera, this exclusive residential complex offers a variety of housing options including apartments, gr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Calle Isla de Java, San Javier
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Carina BEERENS