SUPA24
Overig
Overig
Overig
146 000 €
(1 947 € / m²)
Verkoop
2
1
75 m²
Calle Reina Sofía, San Fulgencio

slaapkamer2
vlak75 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in the charming town of San Fulgencio, this residential complex offers a total of 33 apartments designed to meet the needs of those seeking a ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Calle Reina Sofía, San Fulgencio
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home