SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
360 000 €
(4 500 € / m²)
Verkoop
4
1
80 m²
Carrer Ramón y Cajal, Roses

slaapkamer4
vlak80 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Appartement /duplex 3 chambres dans secteur priséDécouvrez le privilège de vivre au sommet ! Situé dans le quartier prestigieux de Salatà, à seulement...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 29dagen
Bijgewerkt: 25dagen

Plaatsen

Carrer Ramón y Cajal, Roses
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

N1 FRANCE ESPAGNE PRESTIGE IMMOBILIER