SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
161 000 €
(4 472 € / m²)
Verkoop
1
1
36 m²
Carrer Ramón y Cajal, Roses

slaapkamer1
vlak36 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Proche plage et commercesDécouvrez ce superbe studio rénové de type 'Atico' (dernier étage), situé à Roses. Offrant une vue imprenable sur la mer, ce ...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 29dagen
Bijgewerkt: 19dagen

Plaatsen

Carrer Ramón y Cajal, Roses
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

N1 FRANCE ESPAGNE PRESTIGE IMMOBILIER