SUPA24
Overig
Overig
Overig
253 915 €
(2 116 € / m²)
Verkoop
4
1
120 m²
Ronda

slaapkamer4
vlak120 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Objevte tuto nádhernou nemovitost v srdci okouzlujícího města Ronda. Tento prostorný byt s velkorysou zastavěnou plochou 120 m² nabízí ideální prostor...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 63dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

Ronda

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA