SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
566 500 €
(6 294 € / m²)
Verkoop
3
2+
90 m²
Riera de Sant Pere, Premià de Dalt

slaapkamer3
vlak90 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق للبيع في مجمّع سكني بالقرب من الشواطئ ومناطق التسوق في ماريسمي، برشلونة

شقق للبيع في بريميا دي دالت، برشلونة تقع منطقة بريميا دي دالت السكنية ال...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Riera de Sant Pere, Premià de Dalt
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate