SUPA24
Overig
Overig
Overig
235 000 €
(3 176 € / m²)
Verkoop
3
2+
74 m²
Avenida Reina Sofía, Pilar de la Horadada

slaapkamer3
vlak74 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX IN PILAR DE LA HORADADA New Build residential of apartments and penthouses in Pilar de la Horadada. Ground floor and m...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 212dagen
Bijgewerkt: 170dagen

Plaatsen

Avenida Reina Sofía, Pilar de la Horadada
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

House in Spain Invest

House in Spain Invest