SUPA24
Overig
Overig
Overig
218 000 €
(1 603 € / m²)
Verkoop
2
2+
136 m²
Calle de la Paloma, Parla

slaapkamer2
vlak136 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Flat For sell in Parla in Madrid

REF: MAD-738

Descubre este luminoso y moderno piso de 136 metros cuadrados, construido en 2006, que combina comod...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 266dagen
Bijgewerkt: 179dagen

Plaatsen

Calle de la Paloma, Parla
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

1001 PORTALES

Inmobiliaria Akris