SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 350 000 €
(13 500 € / m²)
Verkoop
1
1
100 m²
Carrer de Sant Pere, Palma

slaapkamer1
vlak100 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Objevte tento exkluzivní byt na prodej ve Starém městě Palmy de Mallorca, který se nachází v prestižní čtvrti La Lonja, jedné z nejvyhledávanějších ob...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 229dagen
Bijgewerkt: 169dagen

Plaatsen

Carrer de Sant Pere, Palma
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

John Taylor Palma de Mallorca