SUPA24
Overig
Overig
Overig
447 000 €
(8 434 € / m²)
Verkoop
2
1
53 m²
Palma

slaapkamer2
vlak53 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nachází se pouhých 5 minut jízdy od letiště a moderního nákupního centra Fan Mallorca a jen 10 minut od centra Palmy. Tento úžasný rezidenční komplex ...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 324dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Palma

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA