SUPA24
Overig
Overig
Overig
154 900 €
(2 122 € / m²)
Verkoop
2
1
73 m²
Castillo del Río, Orihuela

slaapkamer2
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A magnificent opportunity has arisen to purchase an exclusive penthouse situated in the prestigious Lomas de Cabo Roig area, one of the most sought-af...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Castillo del Río, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home