SUPA24
Overig
Overig
Overig
149 000 €
(2 709 € / m²)
Verkoop
2
1
55 m²
Avenida de las Brisas, Orihuela

slaapkamer2
vlak55 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This well-presented, south-facing two-bedroom ground-floor apartment is located within the highly sought-after Florida Golf development in Villamartin...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Avenida de las Brisas, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home