SUPA24
Overig
Overig
Overig
239 900 €
(3 242 € / m²)
Verkoop
2
2+
74 m²
calle Calderón de la Barca, Orihuela

slaapkamer2
vlak74 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

🌴 Live in style in Lomas de Cabo Roig 🏡☀️ If you're looking for comfort, elegance, and a prime location on the Costa Blanca, this apartment in Lomas...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

calle Calderón de la Barca, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home