SUPA24
Overig
Overig
Overig
198 500 €
(2 877 € / m²)
Verkoop
2
2+
69 m²
Calle Cabo Formentor, Orihuela

slaapkamer2
vlak69 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prime Location Apartments in Lomas de Cabo Roig An Exclusive Opportunity AwaitsDiscover a rare chance to own a beautifully renovated Top Floor apartm...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Calle Cabo Formentor, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home