SUPA24
Overig
Overig
Overig
385 000 €
(3 969 € / m²)
Verkoop
3
2+
97 m²
Calle Rey Teodomiro, Orihuela

slaapkamer3
vlak97 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This South East Facing, Three Bedroom, Penthouse Duplex Apartment on Las Ramblas Golf is located on the edge of this prestigious golf course, also bor...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 19dagen

Plaatsen

Calle Rey Teodomiro, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home