SUPA24
Overig
Overig
Overig
249 900 €
(3 048 € / m²)
Verkoop
3
2+
82 m²
Calle Cabo de Gata, Orihuela

slaapkamer3
vlak82 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exclusive duplex for sale in Lomas de Cabo Roig, Orihuela Costa, a unique opportunity for residence, second home or rental investment. With 81.5 m² bu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 56dagen

Plaatsen

Calle Cabo de Gata, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Apiaznar

Apiaznar