SUPA24
Overig
Overig
Overig
790 000 €
(8 404 € / m²)
Verkoop
3
1
94 m²
PASEO CASTILLO DEL, Ojén

slaapkamer3
vlak94 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Vynikající zvýšená přízemní rezidence | Palo Alto, Ojén - kousek nad Marbellou

Tato vynikající přízemní rezidence se nachází v prestižní a plně uzavř...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteDouchecabineNatuurlijk licht

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 97dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

PASEO CASTILLO DEL, Ojén

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA