SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
516 900 €
(5 274 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
98 m²
Calle Marbella, Mijas

slaapkameratypical
vlak98 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Cada apartament està dissenyat per maximitzar espai, llum natural i connexió amb el paisatge. Les cuines del concepte obert esforç de flux sense esfor...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteNatuurlijk lichtVloerKeukenapparatuur

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Calle Marbella, Mijas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Berkshire Hathaway HomeServices