SUPA24
Overig
Overig
Overig
480 000 €
(4 103 € / m²)
Verkoop
2
2+
117 m²
Calle Brida, Mijas

slaapkamer2
vlak117 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Set in the heart of Mijas Costa, this elegant penthouse offers sweeping Mediterranean sea views from every angle, including the ground floor. The resi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Calle Brida, Mijas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba