SUPA24
Overig
Overig
Overig
359 000 €
(5 885 € / m²)
Verkoop
3
1
61 m²
Calle Buitre, Mijas

slaapkamer3
vlak61 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Krásný a světlý byt v nejvyšším patře v pěší vzdálenosti od restaurací a místního supermarketu.

Tento úžasný byt prošel před pouhým rokem a půl rozsá...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 73dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Calle Buitre, Mijas

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA