SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 197 000 €
(5 416 € / m²)
Verkoop
3
2+
221 m²
Avenida de José Banús, Marbella

slaapkamer3
vlak221 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Walking distance to the beach and the Puerto Banús marina: spacious penthouse in Jardines del Puerto, one of the most desirable areas of Puerto Banús....

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Avenida de José Banús, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Málaga Home Sales

Málaga Home Sales