SUPA24
Overig
Overig
Overig
525 000 €
(6 325 € / m²)
Verkoop
2
2+
83 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer2
vlak83 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in Marbella East, right next to the prestigious Rio Real Golf, this stunning 2-bedroom apartment offers the ultimate Mediterranean lifestyle. ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 24dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home