SUPA24
Overig
Overig
Overig
979 000 €
(3 586 € / m²)
Verkoop
4
2+
273 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

slaapkamer4
vlak273 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Beach Ground-Floor Garden Apartment | San Pedro de Alcántara Playa Tourist-licensed, this rare corner ground-floor apartment sits just 30 metres from ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 45dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home