SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 800 000 €
(15 000 € / m²)
Verkoop
2
2+
120 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer2
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A unique opportunity to acquire a luxurious apartment in the coveted frontline beach of Marbella! This exclusive second-floor apartment in the Marina ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home