SUPA24
Overig
Overig
Overig
5 125 000 €
(16 694 € / m²)
Verkoop
4
2+
307 m²
Calle de la Cruz, Marbella

slaapkamer4
vlak307 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

LUXURY HOMES ON MARBELLA'S GOLDEN MILE Exclusive complex of 28 flats and penthouses with 3 and 4 bedrooms, all with en-suite bathrooms, carefully dis...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Calle de la Cruz, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home