SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 489 000 €
(9 796 € / m²)
Verkoop
4
1
152 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer4
vlak152 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatna reconstructie
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Pokud sníte o tom, že se každé ráno probudíte s úchvatným výhledem na Středozemní moře, tento apartmán vás uchvátí od prvního okamžiku. Tento skvost o...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA