SUPA24
Overig
Overig
Overig
244 000 €
(4 880 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Krásný přízemní byt se nachází v klidné a vysoce ceněné oblasti Parque San Enrique v Marbelle. Nemovitost byla nedávno zrekonstruována v moderním styl...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 82dagen
Bijgewerkt: 37dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA