SUPA24
Overig
Overig
Overig
923 000 €
(7 100 € / m²)
Verkoop
3
2+
130 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

slaapkamer3
vlak130 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

3 Bedroom Duplex Penthouse with Private Rooftop Pool in San Pedro, Marbella. This elegant residential development, with its contemporary architectura...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveVloerOpen leefruimteBadDouchecabineNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 91dagen
Bijgewerkt: 50dagen

Plaatsen

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mosaic Realty

MosaicRealty